Our Board

The Independent Chair and Board of healthAlliance FPSC are:

Paul Harper

Chair, healthAlliance (FPSC) Limited from December 2015; healthAlliance (FPSC) Limited since incorporation. healthAlliance N.Z. Limited from August 2011. Independent Director.

 

Rosalie Percival

healthAlliance (FPSC) Limited and healthAlliance N.Z. Limited from September 2014.

Meng Cheong

healthAlliance (FPSC) Limited from August 2016 and healthAlliance N.Z. Limited from July 2016.

Dr Andrew Brant

healthAlliance (FPSC) Limited from September 2014.

Margaret White

healthAlliance (FPSC) Limited from 2018.